Przejdź do treści

Perfekcyjny planer ślubny – zaplanuj swój ślub marzeń z aplikacją Wedding Dream Shop!

  • przez

Jaki planer ślubny będzie zawsze dostępny? Sprawdź już dziś!

Istnieje wiele rozwiązań, aby zaplanować swoje wesele marzeń. Jednak, który z tych sposobów będzie najlepszy? Już spieszymy z odpowiedzią! Aplikacja WeddingDream.APP może stanowić idealny planer ślubny, który zabierzesz ze sobą wszędzie, ponieważ może zostać pobrana zarówno na telefon, jak i komputer. Poza ustaleniem całego planu i budżetu znajdziesz tam wiele godzin materiałów wideo – od poradników do ulubionych serii takich jak „Śluby Gwiazd” czy „Salon Marzeń”. Wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy będziesz mieć w jednym miejscu! Sprawdź już dziś!

Z aplikacją WeddingDream.APP zaplanujesz ślub marzeń i będziesz mieć wszystko pod kontrolą!

Planer ślubny WeddingDream.APP umożliwi Ci stworzenie całego planu ślubu, listy gości, ustawienia stołów, listy wydatków i wiele, wiele więcej! Jest to niesamowicie kompleksowe miejsce, w którym z łatwością przygotujesz się do najważniejszego dnia w swoim życiu. Jeżeli w trakcie planowania wesela, będziesz mieć z czymś problem lub jakaś rzeź będzie niejasna, to skontaktuj się z teamem, złożonym z ekspertów branży ślubnej. Dzięki odpowiedniemu formularzowi podzielisz się trudnościami lub spostrzeżeniami, poprosisz o poradę oraz zadasz pytanie. Nie wahaj się i pobierz tę aplikację już dziś!

Jakie produkty możesz znaleźć w sklepie Izabeli Janachowskiej Wedding Dream Shop?

Sklep Wedding Dream Shop stworzony przez Izabelę Janachowską powstał z myślą o osobach, które chcą, aby ich ślub i wesele były idealne. Znajdziesz tutaj wiele produktów z kategorii ślubnej – od sukien plus size, przez planer ślubny aż do garniturów dla dzieci. Jednak suknie ślubne to nie wszystko, co możesz tutaj znaleźć! Zakupić możesz tutaj również wiele akcesoriów, butów i ozdób na salę weselną. Naprawdę warto wiedzieć, że odpowiednio skrojony garnitur jest absolutną podstawą, a jego świetnym uzupełnieniem mogą stać się wyjątkowe i wysokiej jakości krawaty lub muszki.