fbpx

 

O Clipie

 

Pomysł na mini-inhalator Clip powstał w Niemczech. Międzynarodowy zespół liczący około dziesięciu osób, kierowany przez założycieli Wolfganga Kleinera i Vinh-Nghi Tiet oraz we współpracy z partnerami branżowymi z Berlina, Brandenburgii, Niemiec i Szwajcarii opracował innowacyjny mini-inhalator Clip. W 2014 r. mini-inhalator został opatentowany na całym świecie.

Idea, że zapachy mogą wpływać na zachowanie i emocje, nie jest nowy. Dozowniki zapachu mogą zapewnić przyjemny aromat, jednak  zapach szybko ulatuje, a tym samym jego efekty szybko znikają. Ponadto konwencjonalne inhalatory są często niepraktyczne w transporcie. Nie można ich ze wszędzie sobą zabrać.

Stąd pomysł na opracowanie innego typu inhalatora, którego można używać w dowolnym miejscu i czasie i który emituje przyjemny zapach przy każdym oddechu. Olejki eteryczne wnikają do nosa z klipsa w kształcie litery U.

Od czasu swojej premiery w Niemczech, mini-inhalator Clip cieszy się dużym uznaniem klientów, co znajduje odzwierciedlenie w znakomitych opiniach o produkcie.