fbpx
Home / Zatkany nos, przeziębienia / Inhalator podróżny – jak zniwelować zgubne skutki klimatyzacji

Inhalator podróżny – jak zniwelować zgubne skutki klimatyzacji

UpalneLatoWSamochodzie

W Polsce coraz częściej upały dochodzą do 40 stopni. Powoli przyzwyczajamy się do tego, że bywają tygodnie, gdy upał leje się z nieba nieprzerwanie. Podróż samochodem, czasem związana z naszą pracą, może być koszmarem. Kierowcy ciężarówek, furgonetek, czy osoby podróżujące na dalekich trasach muszą mieć włączoną klimatyzację. Klimatyzacja powoduje podrażnienie gardła i suchość, poza tym długa podróż męczy i stresuje. W takich sytuacjach możemy sięgnąć po inhalator podróżny Mini Clip marki Sanity.

Sanity z myślą o osobach, które nie mają na nic czasu i ciągle są  w biegu lub w samochodzie,  przedstawia nowy inhalator podróżny, który mieści się w nosie i nie wymaga trzymania rękami. To wyrób medyczny wysokiej jakości, nie ma żadnych kabli i nie wymaga podłączenia do prądu. Przypomina klips i wystarczy umieścić go w nosie. Znajdujące się w nim 100% naturalne olejki eteryczne przynoszą ogromną ulgę i niwelują suchość gardła.

Tradycyjne inhalatory z dozownikami pozwalają na wdychanie przyjemnych aromatów i zapachów, ale tylko przez kilka chwil – zapach szybko się ulatnia. Ponadto konwencjonalne inhalatory są często niepraktyczne w transporcie. A tymczasem mini inhalator Clip może być używany w dowolnym miejscu i czasie, jego działanie trwa przez kilka godzin.

Inhalatory podróżne Mini Clip zawierają w 100% olejki eteryczne. Do wyboru mamy 3 rodzaje inhalatorów podróżnych. Każdy z nich posiada zbawienny wpływ na różne dolegliwości. Idealny na przeziębienie jest mini-inhalator Clip med, który w składzie ma mieszankę olejków eukaliptusowego, tymianku i rawensara. Do wyboru jest także podróżny mini-inhalator fresh z mieszanką olejków z mięty, cytryny i limonki oraz trzeci miniinhalator Clip relaks, w którym znajdziemy: lawendę, mandarynkę i melisę, ten inhalator podróżny jest doskonały na migrenę.