fbpx
Home / Edukacja / Inhalator do pracy ciągłej – mobilna alternatywa

Inhalator do pracy ciągłej – mobilna alternatywa

inhalator-praca-ciagla

Inhalator do pracy ciągłej – mobilna alternatywa

Stosowanie tradycyjnych inhalatorów nie zawsze jest możliwe. Nie jest to rozwiązanie zbyt komfortowe. Właśnie dlatego warto wziąć pod uwagę mobilny zamiennik inhalatorów do pracy ciągłej. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie komfort i swobodę. Proponowane rozwiązanie to relatywna nowość, jednak zyskało ono szerokie grono zwolenników. Z pewnością warto zapoznać się z informacjami zamieszczonymi poniżej.

Budowa mobilnego inhalatora

Mobilny inhalator do pracy ciągłej jest niewielki, a zarazem podręczny. Prosta budowa jest w tym przypadku zaletą. Jest to klips, który po prostu należy włożyć do nosa. Trzeba podkreślić, że posiada on w pełni ergonomiczną konstrukcję. Nie trzeba więc obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Produkt posiada dwa malutkie zbiorniczki, gdzie znajdują się olejki eteryczne. Należy wspomnieć, że klips produkowany jest z silikonu medycznego, który spełnia rygorystyczne normy i standardy.

Mini-inhalator nie wywołuje dyskomfortu, czy też nieprzyjemnego ucisku. Został zaprojektowany w taki sposób, aby zmniejszyć ryzyko przypadkowego wysunięcia się z nosa. Nie trzeba więc na niego uważać. Plusem jest fakt, że można stosować go w różnych warunkach. Nie zakłóca wykonywania codziennych obowiązków – pozostaje niemal niewidoczny. Dzięki niemu możemy jednak swobodnie oddychać, co znacząco podnosi jakość życia.

Olejki eteryczne ułatwiające oddychanie

Nowoczesny inhalator do pracy ciągłej opiera swoje działanie na naturalnych olejkach eterycznych. Oczywiście zostały one starannie dobrane, tak aby zagwarantować najlepsze efekty. Nie znajdziemy tutaj związków chemicznych, które mogłyby powodować np. bóle głowy. Naturalne składniki zapewniają dobre samopoczucie przez cały okres stosowania. Są one dostarczane bezpośrednio do błon śluzowych nosa.

Na uwagę zasługuje fakt, że przy każdym oddechu klips generuje przyjemny zapach. Mobilny inhalator wkładany do nosa jest o wiele skuteczniejszy, niż wersja klasyczna. Wynika to z faktu, że aromaty ułatwiające oddychanie utrzymują się o wiele dłużej.

Możliwość długotrwałego stosowania

Stosowanie mini-inhalatora jest bardzo proste. Należy jedynie trzymać się kilku podstawowych zasad. Klips może być używany przez około 1-2 godziny. Następnie musi on zostać wyjęty. Ponowne użycie będzie możliwe po upływie około godziny.

Wielką zaletą jest fakt, że produkt może być użytkowany nawet 3 tygodnie. Po upływie tego czasu jego skuteczność słabnie, a więc powinien zostać wymieniony na nowy. Koszt zakupu mini-inhalatora nie jest wysoki. Ponadto występuje on w kilku różnych wariantach.