Przejdź do treści

Genialne i najnowsze trendy ślubne w jednym miejscu – sprawdź sklep Wedding Dream Shop

  • przez

Jaki asortyment możesz spotkać w sklepie Izabeli Janachowskiej Wedding Dream Shop?

Sklep Izabeli Janachowskiej Wedding Dream Shop jest zaopatrzony w naprawdę wiele produktów – od garniturów dla dzieci, przez spinki do fryzur ślubnych aż do sukien plus size. Dzięki tak szerokiej ofercie będziesz w stanie wybrać tę odpowiednią stylizację, która wpasuje się idealnie w klimat Twojego wesela. Poza sukniami ślubnymi mają również wiele akcesoriów i butów. Warto pamiętać, że dobrze skrojony garnitur podkreślający sylwetkę jest absolutną podstawą. Świetnym jego uzupełnieniem mogą stać się ciekawe krawaty lub muszki. Najmłodsi goście weselni także znajdą tutaj dla siebie wiele stylizacji.

Spinki do fryzur ślubnych – dodatki do włosów w różnych kształtach i rozmiarach

Spinki do fryzur ślubnych stanowią genialny dodatek w całej ślubnej stylizacji. Jedną z takich jest grzebyk ślubny BERTA, który został stworzony z wielu połyskujących listków splecionych na kształt gałązki, którą można dowolnie formować. Ozdoby z tej kolekcji są wykonywane ręcznie oraz mają certyfikat ECO FRIENDLY, z zachowaniem zasad i zgodnie z zasadami less waste. Dzięki ekologicznemu wypełnieniu pudełka transport będzie w pełni bezpieczny. Spinki do fryzur ślubnych z serii KOKONET HANDMADE collection to genialny wybór do Twojej stylizacji!

Dlaczego warto postawić na sklep Wedding Dream Shop prowadzony przez Izabelę Janachowską?

Wedding Dream Shop jest kojarzony wyłącznie z najwyższą jakością. Przygotowania ślubne są naprawdę stresujące i pochłaniają ogromną ilość czasu, dlatego wszystkie osoby pracujące w tym miejscu są dokładnie przeszkolone i zapoznane z najnowszymi trendami. Sklep ten wyróżnia to, że jest niesamowicie wygodny. Dzięki jednej transakcji masz możliwość złożyć zamówienie w kilku sklepach, a zakupione produkty otrzymasz w oddzielnych przesyłkach, które wysyłane są bezpośrednio od sprzedawców. Postaw na transparentność i zaufanie. Postaw na Wedding Dream Shop!