Często zadawane pytania

Jak długo Clip jest trwały po otwarciu? ?

Zasadniczo produkt można stosować przez około 20-30 aktywnych godzin (godziny, w czasie których Clip jest trzymany w nosie). To, jak podzielisz te godziny, zależy ostatecznie od ciebie. Ważne jest jednak, aby zawsze przechowywać mini-inhalator w specjalnie przeznaczonym do tego opakowaniu, ponieważ w przeciwnym razie olejki eteryczne rozproszą się szybciej. Należy również pamiętać, że nawet w specjalnym opakowaniu (po zdjęciu folii ochronnej) olejki eteryczne z czasem się rozpraszają. Dlatego zalecamy użycie miniinhalatora w ciągu 21 dni od pierwszego otwarcia.

Uwaga: nawet jeśli po pewnym czasie noszenia nie zauważysz żadnego lub jedynie słaby zapach, cząsteczki zapachowe olejków eterycznych są nadal zawarte w klipie i działają aktywnie. Zmniejsza się jedynie postrzeganie zapachu, ponieważ nasz węch się osłabia, im dłużej zapach jest wdychany. To naturalny proces naszego ciała.

 

Czy u dzieci można stosować Clip??

Mini-inhalator może być stosowany u dzieci powyżej 6 lat.

Jakie olejki eteryczne stosujemy w naszych Clipach??

W mini-inhalatorze Clip najważniejsze jest to, że polegamy na skoncentrowanej sile natury. Oznacza to, że nasze olejki eteryczne są najwyższej jakości.

Twórca naszych mieszanek olejków od 20 lat jest naturopatą i opublikował już wiele książek o medycynie i olejkach eterycznych. Jakość produktów jest naszym priorytetem, dlatego tak ważne jest stosowanie w produkcji Clipów wyłącznie naturalnych i wysokiej jakości olejów organicznych.

Czy Clip można stosować w astmie? ?

Niestety mini-inhalator Clip NIE powinien być stosowany w astmie i innych schorzeniach układu oddechowego, które są związane z ciężką nadwrażliwością układu oddechowego.

Czy można spać z Clipem w nosie? ?

Clip można stosować wtedy, kiedy ma się potrzebę i ochotę. Niektórzy nasi klienci noszą także mini-inhalator w nocy. Jednak nie zaleca się noszenia Clipa w nocy, ponieważ optymalnie powinno się go używać robiąc krótkie przerwy.

 

Czy można stosować Clip podczas ciąży / laktacji? ?

Niestety mini-inhalator Clip NIE powinien być stosowany podczas ciąży / laktacji.