fbpx
Home / Edukacja / Co oznacza mini Clip? Poznaj odpowiedź

Co oznacza mini Clip? Poznaj odpowiedź

CoOznaczaMiniClip

Świat zmierza ku minimalizacji – nowoczesne urządzenie oznacza, że musi być  lekkie i niewielkie:  czy to smartfon, aparat, laptop, czy urządzenie medyczne. Smart technologia i startupy pracują nad tym, aby w małym urządzeniu znaleźć każdą funkcjonalność. Ideał to minigadżet z maximum korzyści. Takim rozwiązaniem jest wprowadzony przez markę Sanity mini-inhalator Clip.

Czym jest mini Clip? Jest miniinhalatorem, wyrobem medycznym wysokiej jakości, wykonanym z silikonu. Nie wymaga podłączenia do prądu i jest bardzo komfortowy. Jak długo działa? Dziennie możemy wdychać olejki w nim zawarte przez kilka godzin, zgodnie z zasadą: 2 godziny inhalacji, godzina przerwy. Clip działa do 21 dni.

Można uznać go za gadżet, w pełni funkcjonalny i pomocny. Gadżet może być zbędnym dodatkiem, ale może być także bardzo przydatny i użyteczny. Cechy, którymi ujmuje miniinhalator jest wielkość – a raczej mini gabaryty – wygląda jak mały klips. Można go wszędzie zabrać i używać w każdej sytuacji. Dzięki olejkom eterycznym, które zawiera działa rewelacyjnie na różne przypadłości, takie jak bóle głowy, chore zatoki, przeziębienie. Przynosi więc ulgę i daje konkretne efekty. Dla każdego, kto szuka takich rozwiązań Clip stanie się niezbędnym towarzyszem w codziennym życiu.