fbpx
Home / Edukacja / 10 rzeczy, które warto wiedzieć o mini-inhalatorach

10 rzeczy, które warto wiedzieć o mini-inhalatorach

10 rzeczy, które warto wiedzieć o MINI-INHALATORACH

 

Mini inhalatory to prawdziwa innowacja na rynku. Są to produkty w pełni mobilne, które mogą być użytkowane w niemal każdych warunkach. Poniżej umieszczono kilka faktów na temat inhalatorów, które warto poznać.

  1. Mini inhalator może być stosowany również przez dzieci

Inhalatory przenośne przeznaczone są nie tylko dla osób dorosłych. Nie każdy wie, że mogą być one stosowane również przez dzieci od lat 6. Jest to rozwiązanie wygodne oraz bezproblemowe.

  1. Za skuteczne działanie odpowiadają naturalne olejki

Mini-inhalatory bazują na naturalnych olejkach, co zmniejsza ryzyko pojawienia się wielu niepożądanych objawów. Wszystkie mieszanki powstają w oparciu o starannie wyselekcjonowane składniki. Najwyższa jakość olejków sprawia, że użytkownik już po pierwszym użyciu czuje ulgę i widoczną poprawę.

  1. Produkt może być użytkowany nawet 3 tygodnie

Inhalator przenośny może być użytkowany nawet 3 tygodnie, a więc nie ma konieczności jego częstej wymiany. Z pewnością usatysfakcjonuje to osoby oszczędne lub te, które posiadają ograniczone zasoby finansowe.

  1. Klips elastycznie dopasowuje się do nosa

Mini inhalator wsuwany jest do nosa. Trzeba zaznaczyć, że klips wykonany jest z elastycznego tworzywa, które dopasowuje się do kształtu nosa użytkownika. Chroni to przed przypadkowym zgubieniem produktu. Nie ma również konieczności jego ciągłego poprawiania.

  1. Mini-inhalator można zabrać ze sobą w podróż

Klasyczne inhalatory bywają problematyczne w eksploatacji. Właśnie dlatego warto jest sięgnąć po ich mobilny zamiennik. Taki produkt genialnie sprawdzi się podczas podróży. Nie zajmuje miejsca, co ułatwia jego przechowywanie oraz przewożenie.

  1. Silikon medyczny jest w pełni bezpieczny dla użytkownika

Klips wykonany z silikonu medycznego nie posiada żadnych toksycznych substancji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie. Właśnie dlatego użytkowane mini-inhalatora nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

  1. Inhalator można zabrać ze sobą do pracy

Dobre samopoczucie podczas pracy to podstawa. Z uwagi na niewielkie gabaryty oraz prostotę stosowania mini inhalator można zabrać ze sobą do pracy.

  1. Klips pozostaje niemal niewidoczny

Mini inhalatory są niemal niewidoczne dla otoczenia. Właśnie dlatego podczas ich stosowania można przebywać w miejscach użyteczności publicznej. Tego typu produkty nie przyciągają spojrzeń, a więc można czuć się w pełni komfortowo.

  1. Olejki eteryczne nie są polecane ciężarnym

Z tego względu kobiety spodziewające się dziecka lub karmiące piersią powinny zrezygnować ze stosowania mini-inhalatora. Produkt nie może być również użytkowane przez dzieci poniżej 6 roku życia.

  1. Inhalator nie sprawdzi się u osób cierpiących na astmę

Mini inhalatory nie są rekomendowane również tym, którzy borykają się z astmą, czy też ciężkimi schorzeniami dróg oddechowych. Osoby posiadające wątpliwości powinny skontaktować się z lekarzem.